Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

ПОБУДУВАТИ БАСЕЙН: БУДІВНИЦТВО БАСЕЙНУ У ЛЬВОВІ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ. КУПИТИ БАСЕЙН У ЛЬВОВІ ВІД ALBION – ВИГІДНЕ КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯ КОШТІВ У ВАШЕ ЗДОРОВ’Я

Бренд Albion – європейський виробник басейнів та павільйонів, пропонує побудувати басейн, замовивши будівництво басейну та придбати басейн у Львові найвищої якості на вигідних умовах.

Компанія по будівництву басейнів Albion виконає будівництво басейну в найкоротші терміни. Басейн від Albion зручний та простий у використанні. У будинку, чи на задньому дворі басейн завжди буде доречним доповненням інтер’єру чи екстер’єру та стане незамінним для відпочинку всієї сім’ї.

З нами Ви зможете побудувати басейн таких видів:

Поліпропіленовий басейн

Поліпропіленовий басейн Albistone- міцний та стійкий до негативних впливів навколишнього середовища. Поліпропіленові басейни мають герметично зварену чашу і не потребують додаткового оздоблення. Матеріал Albistone, з якого виготовляються поліпропіленові басейни, термостійкий, не вступає в жодний вид хімічних реакцій. Поліпропіленові басейни виробляються в прямокутній, круглій та овальній формі. Також Ви можете побудувати басейн нетипової форми. При замовленні басейнів цього виду можна індивідуально підібрати розмір, форму та колір басейну.

Поліпропіленові басейни Econ pools

Поліпропіленові басейни Econ Pools- новий спецпроект від Albion для тих, хто хоче недорого та швидко побудувати басейн. Створюючи басейни Econ Pools, ми вдосконалили технологію виготовлення басейнів, мінімізувавши витрати на виробництво. Саме тому будівництво басейнів такого типу може бути найбільш прийнятним для бажаючих придбати якісний басейн за доступною ціною.

Переливний басейн Albion

Переливний басейн Albistone – новинка у сфері виготовлення басейнів. Переливні басейни мають найефективнішу систему циркуляції води. Вода переливається, фільтрується і повертається в басейн. Перевага переливних басейнів – можливість повного використання глибини чаші без втрати висоти басейну на місце для скімера. Вода в басейні знаходиться на максимально допустимому рівні, що візуально збільшує розміри басейну. Переливний басейн може бути виготовлений в овальній, прямокутній чи іншій, будь-якій формі.

Всі басейни виконані з якісного матеріалу, стійкого до пошкоджень, та безпечного для Вашого здоров’я.

Продукція компанії має тривалий термін експлуатації, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Придбавши басейн у Львові, чи замовивши будівництво басейну від бренду Albion, Ви особисто впевнитесь у відмінній якості продукції, а якісний сервіс та гарантійне обслуговування забезпечать надійну експлуатацію Вашого басейну на довгі роки.

Якщо Ви шукаєте басейни найвищої якості чи хочете побудувати басейн, здійснивши будівництво басейну у Львові, варто звернутися безпосередньо до виробника – Albion, що допоможе Вам отримати якісно виготовлений басейн за вигідною ціною.

Більш докладну інформацію про басейни від Albion та, як побудувати басейн в найкоротші терміни, Ви можете дізнатись на головному сайті. Придбавши басейн, Ви втілите мрії про незабутній відпочинок для Вас та Ваших рідних.

Завітайте в представництво Albion у м. Львів, та замовте будівництво басейну необхідної Вам форми та розмірів. Менеджери компанії нададуть вичерпну інформацію щодо побудови та комплектації басейну. Для зв’язку з представниками Albion скористайтеся сторінками «Контакти» та «Зворотній зв’язок».