Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Обладнання для басейну, матеріал для оформлення пляжної зони, хімія для басейну і аксесуари для басейну купити у Львові

Якщо Ви є власником басейну, тоді Ви без сумнівів бажаєте забезпечити собі комфортний відпочинок без вагомих витрат часу, енергії та коштів на обслуговування басейну. Чи це можливо? Завдяки 25-річній роботі компанії Allbautech, ми добре знаємо, що потрібно для вдосконалення саме Вашого басейну.

Щоб відпочинок ніщо не зіпсувало, рекомендуємо купити павільйон для басейну, який захистить його від дощу, вітру, опалого листя чи снігу. Купити обладнання для басейну, хімію чи аксесуари для басейну, а також матеріал для оформлення пляжної зони можна у фірмовому магазині Floker у Львові.

Високофункціональне обладнання для басейну зробить його експлуатацію простою і довготривалою, а додаткові аксесуари створять максимум комфорту. Найнеобхіднішим устаткуванням для кожного басейну є фільтраційна установка, яка механічним способом очищає воду від ґрунту, сміття, комах та іншого бруду, яким засмічується басейн. А для очищення стінок та дна басейну варто придбати ручний або автоматичний водний пилосос, який забезпечить ефективне очищення поверхні стінок та дна від утворення слизу, нальоту та бактерій.

Чистий басейн та прозора вода без використання хімії? У фірмовому магазині Floker, який знаходиться у Львові, Ви можете придбати ультрафіолетову лампу BRILIX, іонізатор чи станцію електролізу солей. Завдяки сучасним технологіям, саме це обладнання допоможе Вам зберегти чистоту води у басейні екологічно безпечним способом, без використання хлору чи іншої хімії.

Тепловий насос створить оптимальну температуру води у басейні, що дасть змогу відпочивати в басейні навіть тоді, коли температура повітря різко змінюється. Наявність теплового насоса зробить Ваш відпочинок приємним.

Аби перебування у басейні приносило Вам максимальну користь, радимо придбати протитечію у фірмовому магазині Floker у Львові. Завдяки цьому обладнанню, довготривале плавання на великі відстані стане можливим навіть у малогабаритному басейні.

Для прозорої води у басейні варто надати належне значення використанню хімії. Хімія для басейну – це один із головних факторів, що дбає про безпеку та якість води в басейні. Albion пропонує обрати препарати для контролю рівня pH, хімію для усунення помутніння чи позеленіння води, хлор, реагенти та тестери для вимірювання хімічних показників води у басейні, альгіциди для знищення водоростей та інше.

Здається, що власний басейн – це надмірна кількість турбот та часу, що потрібно витратити на догляд, але обладнання для басейну, хімія та аксесуари суттєво спростять експлуатацію басейну та зекономлять Ваші сили і кошти. Для зручного відпочинку рекомендуємо обрати станцію дозування хімії Aseko. Завдяки своїм високотехнологічним функціям, станція дозації автоматично вносить правильну концентрацію хлору та інших препаратів для дезінфекції води у басейні, регулює рівень pH та вимірює хімічні показники.

Окрім основного Ви можете купити й додаткове обладнання у фірмовому магазині Floker у Львові, що суттєво спростить догляд за басейном. Сигналізація для басейну збереже Ваш спокій, а драбина із нержавіючої сталі забезпечить легкий спуск у басейн. Галогенні лампи, підводні прожектори чи LED освітлення не тільки покращать зовнішній вигляд басейну у вечірній час, а й створять всі необхідні умови для безпечного плавання.

Завершальним етапом у будівництві кожного басейну є оформлення його бортів та переливних решіток, а також дизайн прилеглої території басейну. Із широким вибором матеріалів для оформлення пляжної зони, можна ознайомитись у фірмовому магазині Floker у Львові. Бортовий камінь PIERRA або натуральні переливні решітки з грецького каменю MARMARINI підійдуть для оформлення бортів скімерного та переливу переливного басейну.

Якщо бажаєте оформити не тільки територію біля басейну, а й доріжки саду, терасу, альтанку чи балкон, то терасна дошка, яка імітує дерево, має значну кількість переваг. А для обробки пляжної зони та інших ландшафтів стане в нагоді безшовний мармуровий чи кам’яний килим KAMFIX, який Ви також можете придбати у Львові у фірмовому магазині Floker.