Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Купити покриття для басейну, розсувні павільйони для басейнів (павільйон для басейну) Idealcover у Львові: зимове накриття для басейну за вигідними цінами

Павільйон для басейну – спеціально виготовлена під розміри басейну конструкція із алюмінієвого сплаву AIMgSi, що складається із покритих оргсклом чи сотовим полікарбонатом секцій, які переміщуються завдяки рейковій чи колісній системі.

Розсувні павільйони для басейнів Idealcover – багатофункціональні накриття для басейну, котрі будуть доцільними для поціновувачів активного відпочинку в будь-яку погоду.

Розсувні павільйони для басейнів та накриття для басейну розроблені з використанням новітніх технологій виробництва, мають захист від УФ променів та систему No Drop, що запобігає накопиченню конденсату. Все це робить павільйони для басейнів незамінним атрибутом у створенні максимально комфортних умов та безпечної експлуатації басейну.

Albion пропонує ознайомитись із серійними виробами та продукцією на замовлення:

У нас Ви знайдете павільйони для басейнів у Львові різної конфігурації. Низькі накриття для басейну (Casablanca Infinity і Casablanca Infinity EVO), високі накриття для басейну (Monaco і Monaco Future), павільйони для басейнів з рівними бічними стінками (Casablanca, Monaco), захисні павільйони закругленої форми (Dallas і Dallas Clear). А також накриття для басейну нестандартних конструкцій, павільйони з опорою на стіну, павільйони для басейнів СПА (Dallas SPA).

Зимові накриття для басейну нетипових форми та розмірів, що може виготовлятися за індивідуальним вподобанням замовника;

Накриття для веранди та тераси, котрі виготовляються згідно вказаних розмірів та форми, та не потребують великих будівельних видозмін;

Павільйони Car Cover – альтернативний варіант накриття для автомобілів, установлення якого не потребує спеціальних дозволів на будівництво.

Розсувні та аркові павільйони для басейнів та накриття для басейну (Klasik, Klasik Smart і Klasik Clear) від Albion мають ряд характеристик, які суттєво вирізняють їх серед аналогічних, надаючи їм конкурентні переваги на ринку даної продукції, а саме:

Павільйон для басейну подовжує купальний сезон, підтримуючи стабільний температурний режим, та захищаючи відпочиваючих від вітру, дощу, УФ випромінювання та різких перепадів температури повітря зовні;

Павільйон для басейну захищає воду від забруднень, запобігаючи потраплянню в басейн пилу, сміття, листя з дерев, зменшуючи при цьому витрати на прибирання та догляд за водою в басейні;

Павільйон для басейну передбачає створення умов безпеки для дітей та домашніх тварин в період, коли вони знаходяться без догляду, чи басейн не використовується.

Розсувні павільйони для басейнів і накриття для басейну виготовляються з високоякісних, міцних матеріалів, стійких до пошкоджень. Павільйони для басейнів Idealcover виготовлені з використанням сучасних тенденцій дизайну, що дає змогу застосовувати їх навіть для втілення найцікавіших неординарних ідей по облаштуванню зони відпочинку.

Бренд Albion пропонує купити високоякісні павільйони і накриття для басейну у м. Львів на вигідних умовах та за прийнятними цінами:

Павільйони для басейнів Klasik

Павільйони для басейнів Klasik – прості, доступні та надійні накриття для басейну. Завдяки міцності конструкції павільйон для басейну легко справляється з впливом природних факторів, що дозволяє використовувати його навіть для розміщення в гірській місцевості.

Павільйони для басейнів Klasik Clear

Павільйони для басейнів Klasik Clear – накриття для басейну, що підійде до будь-якого дизайну саду чи подвір’я. Секції павільйонів легко пересуваються завдяки зручним направлючим рейкам. Павільйон для басейну Klasik Clear має неперевершений зовнішній вигляд. Боковий вхід в павільйон для басейну може розміщуватися справа чи зліва в залежності від вподобань замовника.

Павільйони для басейнів Casablanca

Павільйони для басейнів Casablanca – витончені нестандартні накриття для басейну, обрамлені виключно “Під дерево”. Павільйон для басейну пересувається за допомогою системи рейок, має боковий вхід у найвищій секції павільйону. Двері знаходяться у задній стінці. Завдяки розмірам конструкції Ви легко зможете переміщуватись під куполом павільйону.

Павільйони для басейнів Casablanca Infinity

Павільйони для басейнів Casablanca Infinity – найнижчі накриття для басейну серед модельного ряду Idealcover. Павільйон для басейну може мати обрамлення профілів в кольоровій гаммі Carbon чи Elox, пересувається по системі рейок. Боковий вхід знаходиться в передній секції павільйону.

Павільйони для басейнів Dallas

Павільйони для басейнів Dallas – накриття для басейну, котрі можуть бути виготовлені у двох варіантах: низькому та високому, що робить їх практично універсальними. Павільйон для басейну може бути пофарбований в будь-який колір за шкалою RAL. Для можливості повного відкриття басейну та зміщення секцій за його межі є можливість подовження направляючих рейок.

Павільйони для басейнів Monaco

Павільйони для басейнів Monaco – накриття для басейну, що вирізняються оригінальним дизайном конструкції. Павільйон для басейну поділяється на купольну та вертикальну частини, що дозволяє з користю використовувати висоту павільйону для вільного пересування уздовж всього басейну.

Павільйони для басейнів Monaco Future

Павільйони для басейнів Monaco Future – нетипове накриття для басейну, котре чудово підійде для розміщення під стіну будинку. Завдяки неперевершеному дизайну павільйон для басейну виглядає розкішно і дорого. Висота павільйону дозволяє пересуватися відпочиваючим у повний ріст. Секції павільйону переносні, що дозволить легко демонтувати павільйон для басейну при потребі.

Павільйони для басейнів СПА

Павільйони для басейнів спа Dallas spa, Klasik spa – новинка у сфері виготовлення павільйонів. Конструкції накриття для басейну спа складаються із 4 арок та одного модульного корпусу. Дані павільйони для басейнів мають відкидні секції, та пересуваються за допомогою коліщат.

Також ми пропонуємо послугу “Павільйон для басейну IDEALCOVER за 24 години”, з допомогою якої Ви зможете купити павільйон для басейну у м. Львів серійного виробництва за надзвичайно короткий термін.

Звертайтеся у представництво компанії у м. Львів та отримайте вичерпну інформацію щодо продукції у наших менеджерів. Для зв’язку з представниками компанії скористайтеся сторінками «Контакти», «Зворотній зв’язок». Більш докладну інформацію про різновиди павільйонів та їх характеристики Ви зможете знайти на сайті www.albion.ua.